KARACANIN HİZMETLERİ

TAŞIMALI ÜRETİM YEMEK HİZMETİ

Fabrikanıza, ofisinize, okulunuza, hastanenize profesyonel yemek hizmetini, ev lezzetinde, hijyenik şartlar içerisinde ve zamanında sevkiyatının yapılmasını sağlıyoruz.

 

Mutfaklarımızdan ve üye restoranlarımızdan sağlıklı, taptaze, lezzetli ve doyurucu yemeklerin personelinize dağıtımı için arzu ederseniz konusunda uzman personel hizmeti de veriyoruz.

 

Uzman ekibimizle (gıda mühendisleri ve diyetisyenlerimiz) birlikte; mutfaklarımız ve üye restoranlarımızın hijyen şartları denetimlerini, personel eğitimlerini, malzeme-marka takiplerini yapıp ve siz müşterilerimize raporluyoruz.

 

YERİNDE ÜRETİM YEMEK HİZMETİ

Personel yemekhanesi ve üretim yeri yemek üretimine müsait olan müşterilerimiz için kendi binalarında onlar adına yemek üretimini yaparak sağlıklı, leziz ve taptaze yemekler ile beslenmelerini sağlıyoruz.

 

Kurumların  kendi ana faaliyet konularına odaklanmaları işletme verimliliklerini arttırmaktadır. Ana faaliyet konularına odaklanırken firmanın en önemli varlıklarından çalışanlara sunulan yemeğin işletme bünyesinde hazırlanması gerek maliyet gerekse odaklanma eksikliği nedeniyle riskler ve belirsizlikler taşımaktadır. Bu nedenle firmanızın ana işi olmayan yemek üretimi ve hizmetinin sağlanması işini outsource etmenizi tavsiye ediyoruz.

(Outsource; kurumun sunduğu hizmet/ hizmetleri kendisinin üretmesi yerine, bu hizmetleri dışarıdan daha ucuza ve kalitesi daha yüksek olarak temin etmesidir. Böylece firmanız ana faaliyet konusuna odaklanarak daha verimli bir işletmeye dönüşecektir.)

Yani, işletme bünyenizde sizin kontrolünüz altında uzman ve eğitimli personelimiz ile yemek üretimini sizin için biz üstleniyoruz. Modern üretim şartlarında, sağlıklı beslenme ve hijyen koşullarına uygun ve firmanız için daha ekonomik şartlar sağlayarak, çalışan memnuniyetini ve bağlılığını arttırıyoruz.

Yemeği üretimini yaptığımız mutfaklarda, eğitimlerini verdiğimiz meslek edindirme programlarında sertifika alan uzman personelimizle üretim yapmaktayız. Üretim yapılan mutfağın hijyen denetimleri, personel eğitimleri, malzeme-marka takipleri tarafımızdan yapılarak müşterilerimize rapor edilmektedir.

OFİSLERE PAKET YEMEK HİZMETİ

Günümüzde plazalarda, iş merkezlerinde, mutfak alanı kısıtlı olan tüm ofislerde öğle yemeği ile ilgili artık daha pratik çözümler aranmaktadır. Mikrodalgaya girebilen kullan at özel kaplarda, günlük kalori ihtiyacınıza göre hazırlanan yemek paketlerinin her gün sağlıklı bir şekilde adresinize teslimatını yapıyor, hizmet kalitesini ise sürekli takip ediyoruz.

ÖZEL GÜN ORGANİZASYONLARI 

Firmalar, vakıf ve dernekler ile diğer tüm kurumsal yapılar için açılış, kokteyl, kutlamalar ile müşteri memnuniyetini ve çalışan motivasyonunu arttırmaya yönelik tüm etkinlikleriniz için profesyonel hizmetlerimizle KARACA Organizasyon olarak yanınızdayız.

Açılış organizasyonları

Kurumsal piknik organizasyonları

Kurum içi ve kurum dışı motivasyon etkinlikleri

Ürun tanıtım § lansman organizasyonları

Eğitim § bayi toplantı organizasyonları

Yıldönümü kutlamaları

Özel şirket yemekleri davetleri

İftar yemeği organizasyonları

Üniversite etkinlikleri

Fuar organizasyonları

Yılbaşı kutlamaları

Yaza merhaba partileri

Kokteyl davet organizasyonları

Düğün organizasyonları

Nisan organizasyonları

Kına organizasyonları

Doğum günü organizasyonları

Sünnet organizasyonları

Yıldönümü organizasyonları

Ev partileri